Website pa limit

Shitet nga: Flamur 14 Dhj 12:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

2 000 EUR

Komuna: Tiranë
Shërbimet : Të tjera
Shes website me karakteristika shume te mira si psh : bandwith pa limit , hapsir pa limit qe do te thote mund te fusni informcione apo materiale te ndryshme pa limit , nuk eshte nevoja qe te hiqni info. qe te vendosni info te tjera ...email-e pa limit , dhe nje program fantastik per ta dizenjuar sipas deshires , gjithashtu mund te beheni nje web designer . ky esht linku i webit : http://www.flamurcejku.com/default.html .per sa i perket cmimit i diskutueshem :)
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim