Tavolina Stola Druri me Qera

Shitet nga: Eris Todri 01 Sht 10:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Tiranë
Shërbimet : Të tjera
Tavolina dhe Stola Druri me Qera.

Sasia minimale per qera - 10 sete ( 10 tavolina, 20 stola ).

Per te interesuarit: 067 4327548
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim