TIVI-GAS ESHTE KOMPANI QE MERRET ME SHITJEN E GA..

Shitet nga: tivi-gas 10 Nën 09:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Tiranë
Shërbimet : Të tjera
TIVI-GAS shpk eshte kompani qe operon ne tregtimin e gasit ne gjithe SHQIPERINE.Kush eshte i interesuar per bashkepunim per hapje pikash gasi dhe tregtimin e tij ose furnizim me gas te kontaktoje per me shume informacion ne Nr.0682804323.ju mirepresim
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim