Sisteme kamerash per SHTEPI , DYQANE , LOKALE etj

Shitet nga: taulant 18 Jan 15:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Tiranë
Shërbimet : Të tjera
pershendetje .
ofrojme sisteme survejimi kamerash dhe sisteme alarmi per shtepine tuaj zyren tuaj , dyqanin tuaj dhe ambjentet tuaja .
ofrojme sherbim cilesor dhe me garanci . mbi te gjitha ne ofrojme nje cmim te arsyeshem
.
sherbimet tona ofrohen ne shqiperi ne te gjitha qytetet , kosove , maqedoni . etj .


sms ne nr 068 200 888 0 e-mail : taulant.dani@hotmail.com


faleminderit dhe ju mirepresim .
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim