Punime te ndryshme Duroalumini, TERMOAKUSTIK dhe..

Shitet nga: Anton 03 Gsh 15:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Tiranë
Shërbimet : Të tjera
Ofrohen punime ne duroalumin dhe ne DuroTermik(duralumin me ure plastike)
Fasada SKY LIGHTS dhe te nderprera,
Grila Persiane dhe Taparello (me litar)
Rrjeta mize fikse dhe te automatizuara,
Porta xhami
Kanxhella Alumini dhe ne INOKS.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim