Punime dhe riparime duralumini

Shitet nga: majk 26 Maj 12:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Tiranë
Shërbimet : Të tjera
Ofrojme punime dhe riparime duralumini,grila te thjeshta dhe persiane,dyer,dritare,vetrata..Sherbim i shpejte dhe cilesore.te interesuarit te kontaktojne vetem ne nr e cel.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim