Program per mesim gjermanishteje + PC me monitor

Shitet nga: Genti 15 Nën 01:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

150 EUR

Komuna: Tiranë
Shërbimet : Të tjera
Program per mesimin e gjermanishtes bashke me kompjuter HP + Monitor 17 inc. Programi permban tre nivele gjuhe + libra dhe CD per cdo nivel, me cikel ushtrimesh (dialogje, gramatike, video, bashkebisedimi, fonetike). Program ideal per te mesuar nje gjuhe te huaj ne menyre individuale ne nivele mjaft profesionale. Kompjuteri eshte i kompletuar edhe me programe te tjera dhe eshte ne gjendje super te mire. Cmimi total Kompjuter + monitor + programin 150 eur i pa diskutuar ( nga vetem 300 eur qe ka kushtuar vetem programi ).

cel 0665605053
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim