Ofrojme kurse kompjuteri IT-Paketa

Shitet nga: Fani Travel&Tours 03 Sht 10:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Tiranë
Shërbimet : Të tjera
Ofroj kurse private kompjuteri formim bazë në 5 programe-Office Skills–Aftësitë kompjuterike në paketën Office: Word, Excel, Powerpoint, Outlook dhe Mail & Internet, për të gjitha grupmoshat, që kanë vështirësi, apo që duan të zhvillojnë aftësitë e tyre në kompjuter, në ndihmesë të profesionit apo shkollës së tyre dhe të kenë sukses.

Kursi kushton 6.000 leke per nje muaj ne frekuentim intensiv ose per dy muaj ne frekuentim 2 here ne jave per fundjavat.


Të interesuarit të kontaktojnë:

Tel : 035542467594
Cel : 0355695757134
__________________
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim