OFROJ SERVISIN ME PROFESIONAL NE TIRANE PER LAPT..

Shitet nga: EliteStore 28 Tet 09:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Tiranë
Shërbimet : Të tjera
Servisi me profesional ne Tirane per Laptopin Tuaj


Elite Comp ju ofron:

Riparim Motherboardi(ne nivel chipi)
Riparim Ekrani ose zevendesimin e tij
Riparim i Problemeve me ushqimin
Riparim i Kartes Grafike
Zevendesimi i pjeseve te demtuara( Ram, HDD, procesor)
Pastrimi i ftohesit te procesorit,Zevendesimi i pastes se tij
Reballing ,Karte Grafike,Procesor me teknologjine me te fundit
Reflow i kartes Garfike

Ne mund te riprojme te gjithe markat dhe modelet e laptopeve,
Dell , HP , Toshiba, Acer, IBM, Lenovo, Asus, MAC, Apple, Sony Vaio,etj

Diagnostifikimi i problemit falas.

Cmimet me te lira ne treg!


Besojeni Kompjuterin tuaj tek profesionistet!
Staf i certefikuar dhe i kualifikuar.

Inxhiniere me mbi 10 vjet eksperience.

Per te gjitha sherbimet ofrojme garanci.Cel. : 0692021770
email:elite.store@hotmail.com
Adresa:Komuna e Parisit ,Prane Kristal Center
http://www.panoramio.com/photo/16259771
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim