Montim kondicioneresh

Shitet nga: bashkim 11 Dhj 11:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Tiranë
Shërbimet : Të tjera
pershendetje..jemi nje grup punetoresh te certifikuar dhe me diplome me nje eksperience pune 10 vjeqare ne itali per shitjen dhe montimin e kondicionereve te cdo lloj marke ,,gjithashtu bejme edhe impiante te aspirim kondicionimit kanalizore,,per dyqane ,,hotele,,fabrika etj,,shrebim te menjeheresh dhe garanci maksimale per kondicionerin tuaj,ju ofrojme vertet cmime konkuruese te tregut,ndodhemi ne tirane,,bejme punime edhe ne qytete te tjera apo edhe jashte shtetit.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim