Lishenc ING.PYJE

Shitet nga: luan 11 Dhj 07:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

15 000 LEK

Komuna: Tiranë
Shërbimet : Të tjera
Jap lishence per firmat e shfrytezimit te pyjeve dhe tregetimit te lendes drusore, cel:0686990082
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim