Larje divanash kolltuqe tapeta e te tjer

Shitet nga: lavazh tapiceri gjoka.TAX. 11 Krr 08:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Tiranë
Shërbimet : Të tjera
Lavazh tapiceri gjoka..ne lajm tapiceri makinash
tapeta dhe divana mokete te pa levizura neper shpia bare restorande dhe ku do qe ndodheni..ne ndodhemi ne tiran ..rruga siri kodra pre ball nan stacjonit elektrik...... JU MIRPRESIM FM ...GJOKA LAVAZNH...
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim