Gjoba Mobile (GJM)

Shitet nga: Dev.apk 29 Sht 10:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Tiranë
Shërbimet : Të tjera
FALAS!!!

ANDROID + IPHONE

Këtu mund të kontrolloni për kundravajtjet rrugore të palikujduara me ane të targës së mjetit dhe numrit të shasisë(17-shifror).
Ky aplikim bën të mundur verifikimin e detyrimeve të pashlyera që qytetari ka në të gjithë Shqipërinë.

ANDROID: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.dev.apk.gjobamobile

IPHONE: https://itunes.apple.com/us/app/gjoba-mobile/id886380589?mt=8
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim