Gara me Qen

Shitet nga: XXX Dje 09:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

50 LEK

Komuna: Tiranë
Shërbimet : Të tjera
Keno,rulet,gara online.poker online...kemi nji paket te permbledhur lojrash qe mund ti zgjidhni
per cdo informacion me te detajuar na kontaktoni ne numrin tone te tel kontakt me sms 0688450111

gjithashtu kemi dhe program Admiral Deluxe me shtata


Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim