CALL CENTER

Shitet nga: Myrtezan Kollcaku 09 Qer 15:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

2 500 EUR

Komuna: Tiranë
Shërbimet : Të tjera
Call Center ne lagjen Komuna e Parisit, 10 poste pune te kompletuar, instalime dhe server i disponueshem per te filluar aktivitet.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim