Biznes Call Center

Shitet nga: mycall 11 Jan 11:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

2 500 EUR   4 200 EUR

Komuna: Tiranë
Shërbimet : Të tjera


Shitet CALL CENTER ne gjendje pune ne unaze prane ATSH. 110 metra katror. I pajisur me:
-28 postazione
-server vicidial me lista te gatshme per fushata te ndryshme (sidomos energjie).
-te gjitha instalimet e nevojshme elektrike, rrjeti i kompjuterave, programet kryesore te instaluara
-15 pc.
-2 switch me 24 porta secili.
-mbi 25 karrike
-1 dollap per mbajtje dokumentash
-1 printer i ri
Call center eshte funksional dhe aktualisht po punohet me fushate energjie. Shitet per arsye zgjerimi ne nje ambjent me te madh


Cel. : 0676062327
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim