Bej lyerje patinime,dhe meremetime

Shitet nga: niku 29 Shk 14:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Tiranë
Shërbimet : Të tjera
Bej lyerje,patinime,dhe meremetime. E njoh mire kete zanate sepse e kam ushtruar ne Greqi per me shum se dymbedhjet vjet dhe bej pune me cilesi dhe me cmim te aryeshem,
ne qofte se jeni te iteresuar me kontaktoni ne kete numer telefoni /0693136625
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim