Korce, oferte City-tour Shqiperi KAMENICE KORCE..

Shitet nga: Fani Travel&Tours 01 Sht 10:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Tiranë
Shërbimet : Të tjera
PAKETE JAVORE PER RELAKS DHE KENAQESI PAS NJE VERE TE NXEHTE
PAKETA PERFSHIN ;
USHQIM
AKOMODIM
PISHINE
FITNES
SHETITJE NE NATYRE

AdresA: RRUGA NACIONALE KORCE -Ersek km 8 KORCE - Albania.

Tel : 00355 8 6370000
Tel: 00355 67 25 30672
Tel: 00355 69 5757 133
Fax: 00355 (0) 42467594
E-mail : info@kamenicaresidence.com
: kamenicaresidence@gmail.com
web : www.kamenicaresidence.com

Tel. : 086370000

Cel. : 0672530672
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim