OFROJ KURSE PER PIANO

Shitet nga: Sandi 19 Nën 13:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Tiranë
Shërbimet : Për dasma
Dipllomuar ne konservatorin e Parmës në Itali, jap kurse private për piano dhe solfezh për të gjitha moshat. Mësimi i parë është falas! Cel. 0699784953
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim