DJ ne sherbimin tuaj

Shitet nga: Fation 15 Shk 16:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Tiranë
Shërbimet : Për dasma
Dj Fationi ne sherbimin tuaj, muzika me e zgjedhur dhe miximet me te mira per JU !!!
Muzika nga e gjithe Shqiperia, dhe muzike e huaj.
Mos ngurroni te kerkoni info ...!
Fation dj
Kontakt : fndreko@gmail.com , 0694270300
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim