Kurse matematike dhe anglisht

Shitet nga: Anja 24 Sht 14:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Tiranë
Shërbimet : Orë dhe Mësimdhënie
Kurse matematike dhe anglisht, per femije te klasave te 5,6,7,8 dhe 9-ta. 500 leke te reja/ seanca. Mesim i kualifikuar dhe me ekperience. Per me shume informacion kontaktoni ne numrin 0673030003.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim