Kurse 1-mujore per media on line

Shitet nga: Albert Gjoka 18 Nën 17:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

15 000 LEK

Komuna: Tiranë
Shërbimet : Orë dhe Mësimdhënie
Nëse doni të punoni në një media on line, apo të përditësoni një faqe interneti, Agjencia Shqiptare e Punësimit (ASHP) iu vjen në ndihmë të gjithë të interesuarve përmes një kursi 1-mujor për Median “On line”. Në tetë seanca që zgjasin nga 75 minuta, do të merren informacione teorike, të shoqëruar me shembuj praktik për funksionimin e faqeve të internetit, shkrimit të lajmit për median on line dhe zhvillimin e tyre.
Kursi organizohet nga gazetarë dhe programues me përvojë në treg në mjediset e ASHP nga e hëna deri të shtunën, pas orës 14.30.
Për më shumë informacione na kontaktoni në inbox në Facebook, ose në adresën e mëposhtme.
Adresa: Rr. Kavajës-4, Nr 80, afër kryqëzimit të “21 Dhjetori”, përballë Poliklinikës (Qendrës Shëndetësore) Nr 9, prapa pastiçerisë "Turke", në të njëjtën godinë ngjitur me Njësinë Bashkiake Nr 7 në Tiranë.
Tel:+355 46304146
Cel: +355 673533435 +355 665701663
E-mail: info@ashp.al
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim