Bursa studimi ne Universitetin Vitrina

Shitet nga: Fabian Dajcaj 26 Qer 11:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

300 EUR

Komuna: Tiranë
Shërbimet : Orë dhe Mësimdhënie
Pershendetje,

Orfoj bursa studimi te universitetit Vitrina.

Universiteti Vitrin eshte i akredituar nga Ministria Shqiptare e Arsimit per shumicen e Fakulteteve.

Bursat te cilat i ofroj, jane me cmim 300 euro/vit, pamvaresisht nga Fakulteti qe zgjidhni.

Ky cmim eshte prej ne 70% deri ne 200% me lire, ne mvaresi te deges.

Ne tarifen e mesiperme jane te perfshira te gjitha detyrimet per studim gjate gjithe vitit, si dhe seminaret, kolegiumet, etj.

Pamvaresisht se ju mund te blini bursen nepermjet meje, kontraten per studime do e beni me Universitetin Vitrina.

Per pyetje apo paqartesi qe mund te keni ne lidhje me oferten, ju lutem kontaktoni lirisht ne numrin e celularit : 00355 67 23 51 664, ose ne adresen e emailit te shfaqur me poshte.

Faleminderit.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim