Program per Kontabilitet Material

Shitet nga: Ibrahim 14 Maj 19:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Tiranë
Shërbimet : Kontabiliste/Financiare/Juridike
SoftwarI/Aplikacion Dedikohet per Markete ,Depo , Bare, Restorane , Motele ,Hotele
Keta Software/Aplikacion sherbejn per Shitje dhe Menagjimin e Produkteve dhe mundesi tjera qe mund ti shfrytzoni dhe kalkuloni te cilat jane te SHUMTA

Risi Risi Risi,

1- Software/Aplikacion per Shitje dhe Menagjim per: ( Markete, Barnatore, Butika, Depo me Shumice etj..)

2- Software/Aplikacion per Shitje dhe Menagjim per: (Bare , Restoranta etj..)

3-Software/Aplikacion per Rezervim ,Porosi ,Menagjim etj. per: ( Motel/Bujtina dhe Hotele )

4-Software/Aplikacion per Rezervim, Porosi ,Menagjim,BMI etj per: ( Fitnes )

Tek ne mund te gjeni edhe paisje percjellse si :

.1- Printer Termik 80mm dhe 58mm Tysso 085II , punon me USB dhe ne rrjet deri 100m.
i peshtateshum per biznese te ndryshme si dhe per gastronomi.

2- Skaner ( barkod lexues ) te ndryshem me qmime te lira

Jam i interesum dhe i hapur per bashkpunim me Kontabilista te cilet menaxhojn biznese te ndryshme
si ne Kosovë ,Shqiperi dhe Maqedoni.

Ju mirepresim:
Tel : 044895861
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim