Vende te lira pune kamarier dhe banakiere (femer)!

Shitet nga: Semi 02 Sht 09:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Tiranë
Sektori : Të tjera
Bar Kafe Street Lounge

Kerkojme banakiere (femer) me eksperience, paga shume e mire. Mosha 25-30 vjec.
Gjithashtu kerkohet kamarier (mashkull) me eksperience pune.


Adresa Laprake, ngjitur me Drejtorine e Pergjithshme te Doganave.

Per me shume na kontaktoni.

Cel: 0694821111
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim