Shqiperi, ofrohet vend pune me shperblime te ken..

Shitet nga: Kyani Albania 09 Dhj 15:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Tiranë
Sektori : Të tjera
Kyäni Inc, kompani mbareboterore, lider ne prodhimin e produkteve natyrale & bio vjen me degen e saj ne Shqiperi & Kosove me skemen e biznesit me te suksesshme ne bote, te aplikuar nga kompanite me te medha nderkombetare si Coca-Cola, Toyota, Avon etj , ate te Multilevel System Marketing. Nese jeni i afte ne marredhenien me njerezit dhe jeni ne kerkim te punes qe i pershtatet aftesive tuaja atehere kjo eshte mundesia juaj me e mire . Nje pune me mundesi te vazhdueshme rritje shperblimi ne baze te performances.
Te gjithe te interesuarit te kontaktojne ne adresen e e-mailit : albaniakyani@gmail.com
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim