Pune 10 minuta online

Shitet nga: fatmir 01 Tet 22:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

120 000 LEK

Komuna: Tiranë
Sektori : Të tjera
Pershkrimi i punes
regjistrohuni ne linkun e meposhtem,

http://www.neobux.com/?rh=7A696E6131393831

Klikoni me se shumti ato me ngjyre portokalli te cilat jane vetem 4,pasi ato ju ndihmojne kur te merrni referrals

regjistrimi eshte i thjeshte dhe behet me adresen tuaj te mailit..
pastaj pasi te jeni regjistruar
Shkoni aty ku thot View adwertistememt
dhe do ju dal nje faqe me disa ikona verdha jeshjile
klikojini dhe do ju dal nje pik e kuqe klikoni piken e kuqe
dhe do ju hapet nje faqe e re prisni sa te thot acount credited
dhe mbylleni faqen keshtu veproni me te gjitha ikonat
cdo dite per vetem5 minuta ne dite dhe fitoni para.
Keni per te fituar mbi 40 dollar ne dite me referralet
Duhet te klikoni cdo dite qe tju rritet interesi.

pagesa kryhet nepermjet https://www.paypal.com
eshte nje llogari online e juaja e cila vlen per te terhequr
leket nga interneti me ane te karte krediti visa...por
se pari duhet ti fitosh leket,,duke ndjekur kto udhezime regjistrohu
kliko adwertisment pastaj shko aty ku thot
baner do gjesh aty nje link te neobuxit me pseodunimin tend te cilen duhet ta
kopiosh dhe ti thuash shoqeve apo shokeve te tu te regjistrohen
me linkun tat ,,,,tani nejse ato regjistrohen dhe klikojn,,,
ti fiton lek nga ata,,sa me shum aq me mir per ty,,,se vetem me klikimet e tua
do te duken shum pak lek por un te garantoj qe po vazhdove dhe ti besh
te tjeret te regjistrohen nen emrin tend ti do te fitosh shum me shume,
pastaj jane vetem 5 a 7 minuta ne dite per ty,,uroj qe ju vafte mbare.

mos mendoni se eshte fitimi i vogel,e nuk ja vlen.per vetem 10 minuta online do te fitoni avash-avash.mos hapni dy adersa sepse do te digjeni.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim