PUNONI NGA SHTEPIA DUKE KLIKUAR REKLAMA.Pagesat ..

Shitet nga: Arbias 16 Sht 14:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Tiranë
Sektori : Të tjera
PUNONI NGA SHTEPIA DUKE KLIKUAR REKLAMA.Pagesat behen me Paypal dhe Payza.

http://www.probux.com/?r=Arbias

http://www.probux.com/images/banner1.gif

dhe klikoni reklamat per 5 sec cdo dite.Për të fituar para me Pro bux nuk ka nevojë të keni mbaruar shkollën e lartë apo të keni aftësi të mira marketingut ose informatike.

Sistemi është shumë i thjeshtë, çdo ditë Pro bux do t’ju jap mundësin për të parë reklama dhe secila prej tyre do tu paguhet bazuar në kohëzgjatjen e saj.

Mesatarisht ju do të keni të garantuara 20-40 reklama, por në qoftë se kaloni shumë kohë përpara kompjuterit , çdo pak minuta do të gjeni reklama të reja për të klikuar. Secila nga këto paguhet 0,001 ,pra për 10 reklama të shfaqur ju do të fitoni një cent $, reklama të tjera që do të shfaqen gjatë ditës mund të shpërblehen me 0.005$ , 0.01$ ose 0.015$. Por mos u shqetësoni ju nuk do të fitoni nga keto pakë të holla ,edhe sepse me keto pak të holla do tju duhej një përjetësi per të fituar para.

Për të fituar para me Pro bux sekreti është të merrni me qira Refers (njerëz që klikojn për ju).

Tani ju po pyesni se si mund të marr me qira Refers?Gjë shumë e thjeshtë:

Në fillim klikoni të gjitha reklamat që mund të gjeni deri sa të arrijni shumen 0,60 cent. Pasi të keni arritur këtë shifër mund të merrni me qira direkt nga llogaria juaj Pro bux, treshen e parë të Refers.Rruga drejt fitimeve të mëdha është pak e gjatë, por ju nuk humbisni asgjë.

Çdo Refers ju kushton 0.20 cent për një muaj dhe ju mund të fitoni deri në 0.60 cent në muaj. Tani llogaritja është shumë e thjeshtë për të fituar 60cent ju duhet të investoni 20cent pra 40 cent fitim në muaj.Fitimi nuk është e keqe me qën se me Pro bux nuk kufizohet numri i refers, pra kur të arrin 2000 -3000-5000-10000 refers ju do të shihni se do të keni të ardhura fikse të përditshme shumë të larta ..

Lexuar kështu, ju mund të mendoni se ky është artikull që të premton fitime të mëdha dhe në realitet është një mashtrim si shumë të tjerë që gjenden në internet. Jo! Unë ju them se Pro bux nuk është kështu! Unë vetë e kam studiuar për disa vjet deri sa jam bindur se ai punon dhe është i besueshem.

Megjithatë mos mendoj se fitimet do të jenë të shpejta për shkak se marrja me qiranë e shumë refers kërkon kohë! Po, sepse ju mund të merrni me qira një herë në javë ,paketa nga një minimum prej 3 deri në një maksimum prej 100 refers.

Ç’është më e rëndësishmja mos harroni të klikoni cdo ditë të paktën katër reklamat që do të shihni me ngj..
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim