PUNESIM = FITO EURO NGA SHTEPIA-MOS U ANKO QE SK..

Shitet nga: Punesim 14 Qer 01:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

999 EUR

Komuna: Tiranë
Sektori : Të tjera
Jeni te interesum me punu nga shtepia ?


Keni kohe dhe internet?


Ateher qfar prisni ?


Duhet pas durim dhe vertet fitimi shkon deri 450 dollar ne muaj por pas nje periudhe 2-3 muaj. Kjo pune mund si perfitim i mire pasi qe edhe nuk kerkon shume perkushtim pra 20 deri 30 min ne dite mvarsisht prej shpejtesis se kompjuterit dhe internetit qe perdorni.


Regjistrohu ne lidhjen meposhte dhe permes referal link te jepet mundesia qe te fitosh ti une dhe web faqja permes shikimit te reklamave, e pastaj edhe ju mund te postoni "referal link" ne facebook, twitter, apo webfaqe tjera nese regjistroheni ne kete "link" lidhese.


http://www.probux.com/?r=buli


Njerzit mendojne se nuk paguhet por vertet do te shihni llogarin tuaj pas 2 muajsh qe ka mundesi te fitoni fillimisht 0.10 cent ne dite dhe kur arrin ne 60 dite fitoni deri ne 2-4 dollar ne dite, e pastaj duke shtuar vazhdimisht rented referrals dhe normal ju mund te merrni referrals mvarsisht se sa reklama shikoni ne dite.


Klikoni tek Wiev Ads ku ju shfaqen reklamat dhe per qdo klikim duke qendru ne at web sajt per 5 sekonda,automatikisht centet -te hollat ju transferohen ne akountin tend ne probux.com.

Per ti terheq te hollat duhet se paku te fitoni 5$,ku mund ti terheqni me tri mundesi :

Paypal
Payza
NETELLER


Eshte shume e vertet dhe nese nuk me besoni ju nuk humbni asgje nese keni internet ne shtepi dhe e provoni.

Verejtje nuk mund te shikosh reklama permes telefonit prandaj edhe nese i hapni permes telefonit ato nuk ju shtojne para ne llogarin tuaj. Pra vetem nga kompjuteret mund te realizoni fitim.


PROVONI,JA VLENE ME PROVU.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim