Ofrojme pune

Shitet nga: pune 06 Qer 20:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Tiranë
Sektori : Të tjera
Rregjistrohu falas http://www.probux.com/?r=gaga1
jeni te interesum me punu nga shtepia ?Keni kohe dhe internet?Ateher qfar prisni ?Duhet pas durim dhe vertet fitimi shkon deri 450 dollar ne muaj por pas nje periudhe 2-3 muaj. Kjo pune mund si perfitim i mire pasi qe edhe nuk kerkon shume perkushtim pra 20 deri 30 min ne dite mvarsisht prej shpejtesis se kompjuterit dhe internetit qe perdorni.Regjistrohu ne lidhjen meposhte dhe permes referal link te jepet mundesia qe te fitosh ti une dhe web faqja permes shikimit te reklamave, e pastaj edhe ju mund te postoni "referal link" ne facebook, twitter, apo webfaqe tjera nese regjistroheni ne kete "link" lidhese.
http://www.probux.com/?r=gaga1Njerzit mendojne se nuk paguhet por vertet do te shihni llogarin tuaj pas 2 muajsh qe ka mundesi te fitoni fillimisht 0.10 cent ne dite dhe kur arrin ne 60 dite fitoni deri ne 2-4 dollar ne dite, e pastaj duke shtuar vazhdimisht rented referrals dhe normal ju mund te merrni referrals mvarsisht se sa reklama shikoni ne dite.
Eshte shume e vertet dhe nese nuk me besoni ju nuk humbni asgje nese keni internet ne shtepi dhe e provoni.Verejtje nuk mund te shikosh reklama permes telefonit prandaj edhe nese i hapni permes telefonit ato nuk ju shtojne para ne llogarin tuaj. Pra vetem nga kompjuteret mund te realizoni fitim.PROVONI,JA VLENE ME PROVU.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim