Ofrojm pune

Shitet nga: ids 30 Maj 15:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

200 EUR

Komuna: Tiranë
Sektori : Të tjera
Ofrojm pun per 20 operator te rinj dhe pa eksperienc,mjaft te ken nji gjuh italisht
te folur te mir punohet h3g outbound 6 ore paradite ose mbasdite ,te interesuarit te kontaktojn
ne numrin e telefonit ose te paraqiten nga e hena ne te premte .tek ish universiteti polis mbrapa juridikut faleminderit.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim