Ofroj vend pune perkthyes italisht

Shitet nga: francesco perotti 10 Sht 18:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Tiranë
Sektori : Të tjera
PRIMAITALIA , kompania 10 vjecare qe operon ne tregun shqiptar, ne fushen e perkthimit! Bashkepunojme me televizione, shtepi botuese dhe individe italiane qe jetojne ne Shqiperi. 100 VENDE TE REJA PUNE! Ofrojme vende pune si perkthyes te gjuhes italiane. Puna konsiston ne shoqerim dhe ndihmesen ne komunikim te individeve. Kriteret qe duhet te plotesohen jane: 1.Njohja e mire e gjuhes italiane. 2.Kriteri i moshes 20 - 35 vjeç. 3.Seksi mashkull. 4.Prania e mjetit te identifikimit ne CV .
Dergoni CV-ne tuaj ne adresen 'primaitalia@hotmail.com' duke bashkangjitur ne te nje fotografi ose skanim, te kartes se identitetit nga te dyja anet ose pashaportes! CV-te tuaja, nuk do te meren parasysh ne rastin e mosplotesimit te 4 kritereve te mesiperme!
Faleminderit!
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim