Ofroj vend pune ne sevis

Shitet nga: Mandi 25 Tet 14:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Tiranë
Sektori : Të tjera
Kerkoj te puncoj xhenerik dhe motorist te ken eksperjenc pune te me parshme dhe te ken Moshe mbi 25 vjec
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim