Ofroj Pune Rrobaqepse

Shitet nga: Mobileri Tirana 08 Nën 10:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Tiranë
Sektori : Të tjera
Mobileri Tirana kerkon rrobaqepese me eksperience pune. Mosha 25-40 vjec. Kushtet e punes jane te favorshme. Te jete e komunikueshme dhe te kete aftesi pune ne grup.

Paga e kenaqshme.
Orari i punes 8 ore.

Adresa: Vaqar, Tirane

Per kontakt nr cel: 0672088288
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim