Ofrohet vend pune me shperblim te kenaqshem

Shitet nga: Kyani Albania 06 Dhj 09:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Tiranë
Sektori : Të tjera
Kyäni Inc, kompani mbareboterore, lider ne prodhimin e produkteve natyrale & bio vjen me degen e saj ne Shqiperi & Kosove me skemen e biznesit me te suksesshme ne bote, te aplikuar nga kompanite me te medha nderkombetare si Coca-Cola, Toyota, Oriflame, Avon etj , ate te Multilevel Marketing.. Multilevel marketing ( MLM ) eshte nje strategji e marketingut ne te cilen shperblimi fitohet jo vetem per shitjet qe gjeneron , por edhe per shitjen e personave qe rekrutoni. Sa me shume zgjerohet rrjeti juaj aq me shume rriten shperblimet duke arritur shifra te larta brenda pak koheve. Nese jeni i afte ne marredhenien me njerezit dhe jeni ne kerkim te punes qe i pershtatet aftesive tuaja atehere kjo eshte mundesia juaj me e mire . Nje pune me mundesi te vazhdueshme rritje shperblimi ne baze te performances
Te gjithe te interesuarit te kontaktojne ne adresen e e-mailit : albaniakyani@gmail.com
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim