Mundesi punsimi online

Shitet nga: albi 02 Mar 17:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Tiranë
Sektori : Të tjera
MUNDËSI PUNE FENOMENALE

LibertaGia është kompani me bazë në Lisbon, Portugali.
Kjo kompani ofronë produkte të ndryshme si:
Website,
Aplikacione softverike,
Hapsira online për ruajtëje të gjërave tuaj, si cloud storage, dhe shumë produkte tjera teknologjike online.

LibertaGia për çdo muaj fiton anëtar të ri rrethë 100 mijë anëtar për muaj, ku po të njejtit përfitojn nga kompanja ashtu qysh edhe ju mund të përfitoni.

Pra, përfitimet e juaj minimale janë 60$ në muaj , dhe përfitimet më të mëdha varen pikërisht nga dëshira juaj. Me një vullnet të mirë, me një passion dhe punë të suksesshme ju mund të përfitoni edhe 2000$ në muaj dhe mos të them që gjasat i keni edhe miliona të fitoni, duke krijuar rrjetin tuaj nga antarët e ri që sjellni në Libertagia.

Forma e përfitimeve është në form të Piramidës, pra ju përfitoni jo vetëm nga antarët që i sjellni në LibertaGia, po edhe nga antarët tjerë që vijn pas tyre , e cila shkon deri në 6 grupacione të ndryshme! Dhe kur ju krijoni një rrjetë të gjerë , atëherë edhe përfitimet tuaja rritën!

Për të interesuarit, do tu japim edhe detaje të tjera, forma se si përfitoni, çfarë duhet të punoni etj.Krejt çka ju duhet është:
1. Kompjuteri
2. Interneti
3. 30 min punë në ditë

Shpenzoni orë të gjata duke përdorur Facebook, Google, Yahoo, Youtube etj?
Po sa ju paguajnë këto juve ?
Asgjë më shumë se 0.00$ dhe humbje të
kohës!

Po sikur të krijoni llogarin tuaj në LibertaGia dhe të fitoni minimum 60$ në muaj , me vetëm 30 min punë në ditë dhe shumë të thjeshtë?
60$ është minimale që përfitoni, sepse pas një kohe kur ju sjellni antar të ri dhe ata i regjistrojm në grupin tuaj? Ju përfitoni deri në mijëra , e miliona $$$ …

Mos e humb rastin tënd për të përfituar $$$ nga shtëpija juaj , me vetëm 30min punë në ditë, 5 ditë në javë, dhe një ditë të bëheni një biznismen me miliona $$$ në llogarin tuaj për ato 30min që i keni humbur kohë në ditë!


Regjistrohu falas ketu https://www.libertagia.com/pkoskoviku

Video rreth punes tuaj : https://www.youtube.com/watch?v=YMDt0iPhC-0
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim