Mundesi punesimi online nepermjet internetit

Shitet nga: klajdi 21 Nën 14:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Tiranë
Sektori : Të tjera
“ PUZZLECLICK” ju ofron mundesine e permiresimit te jetes tuaj.

1- Agjensi reklamash me dhe pa INVESTIM.
2- Nuk vendos kritere apo limite ne CV e njerezve qe kerkojne te punojne ne kte agjensi reklamash e teknologjive kompjuterike .
3- Nuk kerkon njohuri te tepruara interneti, thjesht te dish te perdoresh kompiuterin ose ti bashkangjitesh nje grupi qe zoteron kompiuterin ne nivelin fillestar.
4- Nuk kerkon studime dhe diploma universitare .
5- Thjesht duhet te kesh mbushur 18 vjec per regjistrimin, dhe te kesh deshiren per te punuar e zhviluar rrjetin tend per nje fitim sa me te mire.
6- Smund tua garantoj se nje pune fikse sepse varet se sa interes i jepni ju ..

http://www.puzzleclick.com/sponsor/igli
http://www.puzzleclick.com/sponsor/festim
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim