Kerkojme nje zonje kujdestare per femije,ne Zvic..

Shitet nga: Flamur 22 Tet 20:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Tiranë
Sektori : Të tjera
Nga 1 Nëntori 2014 në familjen tone,kemi nevoj per kujdestare te femijeve ne kantonin e Baselitne zvicerr.Oferta eshte kohezgjatje prej 3 muajve,ku ka mundesi per vazhdim te tutjeshem.Pagesa mujore sipas marveshjes.ushqimi,fjetja,mirmbajtja.Per me shum info lajmerohunine tel.0037745943288 ose permes emailit.Ju falemderit dhe presim te interesuarat.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim