Kerkojm Puntore per ne Zvicerr

Shitet nga: Bekim 12 Krr 13:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Tiranë
Sektori : Të tjera
Jemi nje Fam.e re nga Shqiperia e veriut ( Kosova/Ferizaj ) dhe kerkojm nje shtepiake ne ZVICER, e cila do te kujdeset per 2 femijet e tone (mosha 12 dhe 8 vjeqe ) dhe per te gjitha punet e shtepis. te jet e sinqert dhe e dashur per femijet dhe te mos jete nen moshen 45 vjeqare.
Orari i punes E Henë - e Shtune ( e diela do te jet dite pushimi per ju )
Per informata me te hollesishme lajmerohuni ne e-mail : kerkojmpuntore@hotmail.com , falemderit Fam.Hajrullahi

Kushtet te cilat i keni ne sherbim tuaj jan.
Paga mujore eshte 500.Fr.Zvicrrane ( ose sipas marreveshjes )
Fjetja,dhomen e veqant te fjetjes per juve me TV
Ushqimi.
Shpenzimet e udhtimt nga Shqiperia ne Zvicerr dhe anasjelltas ne i marrim per siper ( udhtim me Bus ose Anije )
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim