Kerkoj pune si shofer

Shitet nga: Pjetri 24 Sht 13:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Tiranë
Sektori : Të tjera
Kerkoj pune si shofer furgoni apo makinash te tjera.
Jam shume korrekt, i rregullt dhe punetor. Punoj ne cdo lloj ore.

Ju lutem me kontaktoni ne numrin: 068 5775575
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim