Kerkoj pune si perkthyese e gjuhes Angleze ose I..

Shitet nga: Manu 18 Sht 14:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Tiranë
Sektori : Të tjera
Kerkoj pune si perkthyese e gjuhes Angleze dhe Italiane.

Jam ne kerkim te nje pune si perkthyese e gjuhes Angleze ose Italiane, ose shkruese artikujsh te ndryshem per faqe internet, revistash, gazetash, per Radio ose TV.

Punen e ofroj ne distance (pra nga shtepia) dhe materialet mund t’i dergoj me e-mail.
Kjo pasi une jam aktualisht e punesuar full-time ne nje kompani private, dhe kete pune qe kerkoj e dua si pune te dyte.

Kam perfunduar studimet e larta per Gjuhe- Letersi, si dhe per Juridik.
Njoh shume mire Anglishten dhe Italishten. Punoj shume shpejt dhe jam shume korrekte. Per afatet e punes jam shume strikte.

Nese jeni te interesuar ju lutem me kontaktoni ne numrin e telefonit: 068 5405947 ose ne adresen e e-mailit: manu092009@gmail.com
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim