Kerkoj kujdestare per te moshuar

Shitet nga: manu 12 Sht 17:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Tiranë
Sektori : Të tjera
Kerkoj nje kujdestare per te moshuar. Te jete e rregullt, korrekte dhe pa preokupime.
Orari 8:00 – 16:00 tre dite dhe tre dite te tjera 8:00 – 17:30. Nje dite pushim ne jave.

E moshuara eshte femer 75 vjec. Zona kombinat.

Kush eshte e interesuar te na kontaktoje ne numrin: 068 5405947
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim