Kerkoj Babysitter per ne Zvicerr

Shitet nga: Berat Salihu 12 Tet 18:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Tiranë
Sektori : Të tjera
Kerkoj femer per pun shpije dhe kujdesje per 2 femi ne zvixerr. Paga esht mujore dhe shpenzimet tjera ju ofrojm. Kontaktoni me viber ose whatsapp ne ket Nummer +41763441771. puna Mund te fillon direkt. Ftesen ju dregojm ne dhe ju mirpresim ne Zürich te Zvicerr.jeni nje familje nga Gjakova dhe Nuk kemi qellime negative. Kerkojm vajz qe Nuk e pi duhanin. Faliminderit per mirkuptim
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim