Kerkohet puntore kancelarie

Shitet nga: Kancelari 07 Nën 15:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Tiranë
Sektori : Të tjera
Kerkohet puntore kalcelarie

Te dije te perdore fotokopjet dhe kompjuterin

Paga e kenaqshme
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim