Kerkohet operator per playstation

Shitet nga: Ilir 31 Gsh 10:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

20 000 LEK

Komuna: Tiranë
Sektori : Të tjera
Korkojme nje punter per salle playstation, te jete i komunikueshem me klientet dhe korrekt
Preferohet te ket punuar me pare ne kete fushe, paga 20.000 leke orari fleksibel. Te interesuarit te tel ne nr e tel
0693660784
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim