Kerkohet banakiere

Shitet nga: Erion 03 Nën 18:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Tiranë
Sektori : Të tjera
Kerkohet banakiere dhe kamariere femer nga mosha 20 vjece deri ne 35 vjece,ne bar kafe,te shkolla e bashkuar
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim