Kameraman profesionist per dasma,ditelindje etj

Shitet nga: flori 01 Maj 14:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Tiranë
Sektori : Të tjera
Kameraman profesionist per dasma,ditelindje dhe evente te ndryshme.
Aktualisht punonj tek Digitalb dhe kam eksperinece me shume se 10 vjet ne kete fushe.Aparaturat me moderne te momentit .Te interesuarit te kontaktojne ne numrim me poshte

Cel. : 0662120000

Cmimet me te lira ne treg.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim