Fito Para nga shtepia

Shitet nga: Neobux 02 Tet 14:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Tiranë
Sektori : Të tjera
Neobux eshte nje nga sitet Pay to Click (PTC) me te mire dhe me te sigurte qe operon sot per sot ne internet. Eshte shume i thjeshte per tu perdorur pasi strategjia e tij qendron e gjitha ne 4 klikimet ditore. Gjithashtu koha qe kerkon ne dizpozicion nuk eshte me shume se 6 minuta ne dite. Per ata qe nuk e njohin dhe deshirojne te regjistrohen per here te pare koha qe do shpenzojne perpara compiuterit duke marre informacionet e duhura te forumi i profilizuar i vete sitit do jete mesatarisht 2 ore ne dite per 15 dite. Kete rezultat po ja u komunikoj duke u bazuar tek experienca ime personale. Une jam member qe prej nje muaji dhe me jane dashur jo me shume se 15 dite nga 2 ore ne dite (mesatarisht) per tu futur ne brendesi te funksionimit te sitit. Tek forumi qe permenda pak me lart mjafton te beni nje pyetje ne njeren prej direktorive perkatese te sitit dhe persona nga e gjithe bota do te tregohen 100% te gatshem per t'u pergjigjur. Shumat qe mund te fitohen ketu variojne nga 2 deri ne 60 $ ne dite. Per te gjithe ata qe deshirojne informacione me te detajuara rreth ketij siti jam i gatshem ti pergjigjem.
Kriteret e nevojshme per tu regjistruar jane:
Nje adrese e-maili.
Nje llogari bankare Paypal ose Alertpay. (Per ne Shqiperi do sugjeroja Alertpay pasi Paypal nuk ben dergesa ne llogari per anetaret nga Shqiperia, ndersa me Alertpay eshte gjithshka OK)
Dhe e fundit dhe me e rendesishmja: Nje account per nje compiuter. Mund te logohesh sa here te duash nga compiutera te ndryshem por vetem per te kontrolluar accountin dhe per te perdorur forumin por jo per te bere 4 klikimet e tua qe ke ne dizpozicion nje here ne 24 ore. Per klikimet e tua mund te perdoresh jo me shume se 3 Compiutera te ndryshem brenda nje harku kohor prej 10 ditesh.Persa i perket IP e mira eshte qe te jete IP reale ne menyre qe te mos kete konflikte IP.
Per personat qe deshirojne te regjistrohen mund te klikojne ne linkun e meposhtem:

http://www.neobux.com/?r=manodr

Duke u regjistruar nepermjet ketij linku me jepni mua personalisht mundesine qe te beheni referral direkt i imi.
Pasi te regjistroheni dhe te kaloni nje muaj ne kete site do ta kuptoni rendesine e referraleve direkt.
Rregjistrimi eshte falas dhe nuk te kerkon asnje qindarke.
I vetmi problem eshte se nese nuk ke referral qe klikojne per ty koha per te fituar disa $ eshte relativisht e gjate.
Per personat qe deshirojne te investoje (sic kam bere une) fitimet vijne shume shpejt.
Po postoj nje analize te cilen e kam ndjekur perso..
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim