Bursa studimi

Shitet nga: Tani 13 Krr 10:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Tiranë
Sektori : Të tjera
Pershendetje. Disponoj kater bursa studimi tek nje Universitet ne Tirane. JANE TE VLEFSHME DHE PER MASTERA PRANE KETIJ UNIVERSITETI. cmimi i burses eshte shume i arsyeshem. Personat e interesuar te shkruajne ne e-mail. Faleminderit.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim