BOJAXHI ME EKSPERIENCE DHE JASHTE

Shitet nga: edi 08 Qer 18:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Tiranë
Sektori : Të tjera
BOJAXHI ME EKSPERIENCE Ofrojme sherbime ne fushen e lyeries se ambjenteve te ndryshme. Me eksperience pune edhe jashte. Seriozitet, korrektesi dhe cilesi me cmime te arsyshme. Per hollesi te metejshme kontaktoni ne nr. 0663334747 Faleminderit.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim